.

בס"ד

"ככל שחשבתי על הימים ההם התרגשתי. היה בהם אור מיוחד" 

סיפור חייכם שווה ספר - בואו לכתוב אותו איתנו. 

מה שנדרש מכם הוא רק לספר לנו, אנחנו ניצור עבורכם ספר אמיתי ומכובד, במחיר הוגן.

מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר בהקדם

למה חשוב לכתוב ספר?

כתיבת ספר הינה בראש ובראשונה כלי חשוב לשימור הזכרון המשפחתי. אולם מעבר לכך, יש בכתיבה שכזו ממד נוסף: היכרות פנימית עם עצמנו. כאשר אנחנו יושבים לכתוב את סיפור חיינו, אנו מגלים כי חלקים רבים בתוכנו נובעים מן ההסטוריה הקרובה והרחוקה שלנו. תהליך הכתיבה, איפוא, איננו רק גילוי השרשים במובן ההסטורי, אלא גם גילוי והעמקה של עצמנו.

 

מי אנחנו?

קבוצת אנשים, הכוללת מראיינים, כותבים, עורכים, גרפיקאים ומוציאים לאור, אשר חברו יחדיו כדי לאפשר לכל מי שרוצה להוציא את סיפור חייו לאור, לעשות זאת בצורה יפה, נגישה ומקצועית כאחד. 

 

אנו נגיע אליכם, נשמע את סיפורכם, נעלה אותו על הכתב, נוסיף תמונות, תרשימים, מסמכים וכל דבר שייראה לכם חשוב, נערוך אותו כספר, נדפיס, וכך תוכלו להעניק לעצמכם, למשפחתכם ולקרוביכם שי. השי יכול להיות לכבוד אירוע חשוב (יום הולדת, יום נישואין, חתונת הכסף/הזהב, יום זיכרון וכו'), ויכול להיות סתם ציון דרך בחייכם ובחיי משפחתכם.

 

בראש הקבוצה עומד הרב יעקב שפירא, איש חינוך שעסק עשרות שנים בכתיבה ובהרצאות, אשר החליט לפני מספר שנים לצאת לדרך פרוייקט החשוב הזה לשימור הזכרון המשפחתי. 

"ר' יעקב שפירא מעפרה עזר לי להגשים משאלת לב ולכתוב את סיפור חייהם של הורי.
כאשר הבנתי שלכתוב בעצמי יהיה מיגע עד בלתי אפשרי, זימן לי הקב"ה את עזרתו הברוכה של יעקב.

הוא נרתם למשימה במסירות, בחן, באהבה ובהערכה.
הקליט, כתב, צילם ושלח טיוטות רבות לעיוני ויעץ עצות טובות.
יעקב ליווה בעין טובה את הולדתו של הספר מראשית התהליך ועד שמחת יציאתו לאור.
אני מברכת אותו בהמשך עבודה מוצלח ומספק לטובת הסיפורים ולטובת ההיסטוריה.
בכבוד והערכה,
יהודית"

סיפור חייכם שווה ספר - בואו לכתוב אותו איתנו.

מה שנדרש מכם הוא רק לספר לנו, אנחנו ניצור עבורכם ספר אמיתי ומכובד, במחיר הוגן.

מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר בהקדם

 

 

כמה זה עולה?

עלות כתיבה של ספר תלויה במשתנים רבים: כמות הראיונות, רמת העריכה הסופית (האם נדרשת עריכה לשונית או די בכתיבה רגילה? האם יש צורך במחקר גנאולוגי או מספיק הסיפור עצמו?) כמות עמודים, התמונות, רמת ההדפסה (צבעוני או שחור לבן? כריכה רכה או קשה? נייר כרומו או נייר רגיל?) רמת הגימור (כריכה מפוארת או כריכה רגילה?) כמות העותקים ועוד.

באופן כללי ניתן להוציא ספר יפה ומרשים בעלות של אלפים בודדים (כ-7,000 ₪). מדובר בספר צבעוני, נייר איכותי, כ-70 עמודים, 17 עותקים, כריכה קשה. עלות זו כוללת ראיון, כתיבה, עריכה, והוצאה לאור. אנו ממליצים למי שהעלות חשובה לו, להוציא לפחות ספר כזה. לאחר מכן, אפשר לשדרג עוד.

 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.